Koncerty

2018

  • za 29 dnípozvat Pátek 19.10 * 20:00 Opava - Freiplatz
  • Sobota 15.09 * 20:30 napsat Opava - Rybí trh - Zažít Opavu jinak
  • Sobota 01.09 * 17:00 napsat RS Bílá Holubice - BierFest ( info )
  • Sobota 01.09 * 12:00 napsat Jindřichov ve Slezsku - Pod křídly kohouta
  • Sobota 25.08 * 17:10 napsat Trojanovice 19E - Festival Paseka ( info )
  • Sobota 07.07 * 18:00 Rtyně - Majdafest
  • Pátek 11.05 * 20:00 Český Těšín - Jazzklub "Na střelnici"
  • Pondělí 30.04 * 20:00 Hradec N. Mor. - Kino Orion - koncert s videoprojekcí + křest videoklipu
  • Pátek 23.03 * 20:00 Otice - Maškarní ples
  • Pátek 09.03 * 20:00 Otice - Společenský ples
  • Sobota 03.03 * 20:30 Kopřivnice - Muzikantský bál
  • Neděle 18.02 * 17:00 Opava - Na Rybníčku - Big-Beatová šedesátá

2017

  • foto Pátek 22.12 * 20:00 Opava - Evžen - Beethovenova 2
  • Sobota 09.12 * 20:00 Šumperk - H-club
  • Pátek 01.12 * 20:00 Olomouc - U klub (s Veteráni studené války) ( info )
  • Čtvrtek 30.11 * 20:00 Ostrava - Hudební bazar
  • foto Pátek 27.10 * 20:00 Krnov - Kofola MC (s Veteráni studené války) ( info )
  • Sobota 09.09 * 17:30 Fulnek - festival Fulnečka
  • Sobota 12.08 * 18:00 Kunčice p. Ondřejníkem
  • foto Sobota 05.08 * 18:00 Beroun - festival Závodí
  • foto Sobota 01.07 * 14:00 Holčovice - festival
  • Sobota 22.04 * 20:00 Opava - Evžen - Beethovenova 2
  • Pátek 31.03 * 20:00 Otice - Maškarní ples
  • Sobota 04.03 * 20:00 Kopřivnice - Muzikantský ples
  • Sobota 25.02 * 20:00 Opava - Na Rybníčku - Ples ZŠ Edwarda Beneše
  • Pátek 13.01 * 20:00 Otice - Společenský ples

2016

  • Pátek 02.12 * 20:30 Budišov n. Budišovkou - Šatlava
  • foto Pondělí 21.11 * 20:00 Brno - Stará pekárna
  • foto Středa 16.11 * 20:00 Bruntál - Africa Pub ( info )
  • Sobota 12.11 * 20:00 Fulnek - klub Fulnečka
  • Sobota 05.11 * 20:00 Hradec n. Mor. - Hradecký slunovrat - křest CD 5 (s Laczo Deczi)
  • Pátek 04.11 * 20:00 Praha - Kaštan - křest CD 5 (s kapelou Folimanka)
  • foto Sobota 29.10 * 21:00 Machov - Kukulda (křest)
  • foto Sobota 22.10 * 19:30 Třinec - Café Čítárna
  • foto Pátek 21.10 * 20:30 Ostrava - Hudební bazar
  • foto Pátek 21.10 * 20:30 Ostrava - Hudební bazar
  • Sobota 09.07 * 22:00 Rtyně - Majdafest ( info )
  • Pátek 08.07 * 19:00 Štramberk - Stará škola
  • Pátek 06.05 * 19:30 Freiplatz II - Gottfrei - Opava
  • Pátek 01.04 * 20:00 Otice - Maškarní ples
  • Pátek 11.03 * 20:00 Otice - Společenský ples

2015

  • Pátek 27.11 * 20:00 Machovská Lhota - U Lidmanů ( info )
  • foto Sobota 21.11 * 20:30 Opava - Klub 13 - Klubová noc (Freiplatz) ( info )
  • Sobota 17.10 * 20:00 Ostrava - Plan B
  • foto Čtvrtek 08.10 * 19:30 Zlín - Zelenáčova šopa
  • foto Pátek 02.10 * 18:30 Opava - Festival Tatoo-Silesia
  • Pátek 26.06 * 20:00 Ostrava - Hudební bazar - Festival
  • foto Sobota 18.04 * 20:00 Krnov - Pod obrazem
  • foto Pátek 17.04 * 20:00 Budišov nad Budišovkou - Šatlava
  • foto Pátek 17.04 * 20:00 Budišov nad Budišovkou - Šatlava
  • foto Čtvrtek 16.04 * 20:00 Ostrava - Hudební bazar
  • foto Čtvrtek 16.04 * 20:00 Ostrava - Hudební bazar
  • Pátek 10.04 * 20:00 Otice - Maškarní ples
  • foto Neděle 29.03 * 16:00 Opava - Velikonoční trhy
  • foto Sobota 07.03 * 20:00 Kopřivnice - Muzikantský ples
  • foto Sobota 14.02 * 20:30 Opava - Nový Evžen (Lepařova)
  • Pátek 16.01 * 20:00 Otice - Společenský ples

2014

  • Neděle 14.12 * 17:00 Opava - Vánoční jarmark
  • Pátek 29.08 * 20:30 Suché Lazce - Heja (podle počasí - nekoná se pouze pokud bude stálý liják - vemte si s sebou teplé oblečení ... může být i pořádná "kosa")
  • Pátek 21.03 * 20:00 Otice - Maškarní ples
  • Sobota 15.03 * 20:00 Opava - ples SRPDŠ
  • Sobota 08.03 * 20:00 Otice - Společenský ples
  • Pátek 07.03 * 20:00 Opava - ples UMPRUM
  • Sobota 01.03 * 20:00 Chlebičov - Ples Skauti
  • Sobota 15.02 * 20:00 Otice - Ples fotbalistů
  • Sobota 25.01 * 20:00 Hradec n. Moravicí - Ples sportovců

2013

  • Sobota 25.05 * 16:00 Opava - Pivní slavnosti
  • Pátek 15.03 * 20:00 Otice - Maškarní ples
  • Sobota 09.03 * 20:00 Kopřivnice - Muzikantský ples
  • Sobota 16.02 * 20:30 Chlebičov - ples
  • foto Sobota 09.02 * 20:00 Otice - Společenský ples
  • Pátek 25.01 * 20:30 Opava - 13ctka (plesové písně)
  • Sobota 19.01 * 20:00 Komárov - ples

2012

  • Pátek 28.09 * 20:30 Odry - Village Sound
  • Čtvrtek 27.09 * 19:00 Zlín - Zelenáčova Šopa
  • Sobota 22.09 * 20:30 Opava - Jazz Cafe Club Evžen
  • Pátek 21.09 * 20:30 Brno - m13 Muzak klub
  • Čtvrtek 20.09 * 20:30 Ostrava - Hudební Bazar
  • Sobota 09.06 * 14:00 Rázová - festival
  • foto Pátek 04.05 * 18:00 Hlučín - Majáles - Štěrkovna
  • Pátek 20.04 * 23:59 Machov
  • Sobota 07.04 * 20:00 Otice KD - Expediční ples - maškarní
  • Sobota 24.03 * 20:00 Otice KD - Expediční ples - společenský
  • Sobota 10.03 * 20:00 Kopřivnice - Muzikantský bál
  • foto Sobota 28.01 * 20:00 Ostrava - Plan B
  • Sobota 14.01 * 20:00 Komárov - ples

2011

  • Sobota 10.12 * 20:30 Opava - Jazz Cafe Club Evžen
  • Pátek 25.11 * 18:00 Opava - Vánoční trhy
  • Sobota 08.10 * 20:30 Ostrava - Hudební bazar
  • Sobota 01.10 * 20:30 Bruntál - Africa Pub
  • Pondělí 26.09 * 20:00 Brno - Stará Pekárna
  • Pátek 23.09 * 20:00 Krnov - Kofola
  • foto Sobota 20.08 * 20:30 Machov
  • Pátek 19.08 * 20:00 Suché Lazce - Heja
  • foto Pátek 08.07 * 18:00 Opava - Městské sady
  • foto Pátek 17.06 * 20:00 Frýdek Místek - U Arnošta
  • foto Pátek 03.06 * 20:30 Opava Kylešovice - U Chovatelů - křest 2cd SAHARA
  • Pondělí 11.04 * 17:00 Opava - Velikonoční trhy
  • Sobota 12.03 * 20:00 Kopřivnice - Muzikantský bál
  • foto Pátek 18.02 * 20:30 Krnov - RC Kofola
  • Pátek 11.02 * 20:00 Ostrava - Hudební bazar

2010

  • Neděle 05.12 * 16:00 Valašské Meziříčí - vánoční trhy
  • Středa 17.11 * 20:30 Ostrava - Boomerang
  • Sobota 13.11 * 20:30 Bruntál - Afrika Pub
  • Čtvrtek 14.10 * 20:30 Frýdek - Místek - Klub Stoun
  • foto Pátek 24.09 * 20:30 Frýdek - Místek - Hospůdka u Arnošta
  • Sobota 21.08 * 20:30 Suché Lazce - Heja
  • Pátek 18.06 * 18:50 Kopřivnice - Svátek hudby
  • foto Čtvrtek 20.05 Brno - Starý pivovar - s kapelou Koistinen
  • Sobota 24.04 * 15:00 Krnov - náměstí - Den země ( info )
  • foto Sobota 03.04 Opava - Obecní dům
  • Čtvrtek 01.04 Zlín - Zelenáčova šopa
  • Sobota 13.03 Otice - 10. Expediční ples ( 60-70 léta )
  • Sobota 27.02 Otice - 9. Expediční ples ( společenský oděv )
  • Sobota 23.01 Machov - Obecní ples
  • Sobota 09.01 Komárov - Obecní ples

2009

  • foto Sobota 19.12 Opava - Café Evžen,Lepařova ul.- vánoční koncert
  • foto Sobota 19.12 Opava - Café Evžen,Lepařova ul.- vánoční koncert
  • foto Sobota 31.10 Žatec - klub Hudební zkušebna - Halloween party festival
  • Pátek 30.10 Kadaň- koncert s kapelou Nucený výsek
  • Středa 07.10 Brno - Stará Pekárna
  • Pátek 02.10 Ostrava, klub Tančírna, koncert v rámci Festivalu ostravských kapel (FOK)
  • Sobota 26.09 Štáblovice - soukromá akce
  • Pátek 25.09 Suché Lazce - Heja
  • Sobota 29.08 Budišov nad Budišovkou - soukromá akce
  • Sobota 15.08 Opava - soukromá akce
  • Pátek 19.06 Opava - Horní nám. v 17:00 hod.akce Město městu
  • Sobota 13.06 Otice - soukromá akce
  • Sobota 06.06 Opava - festival 13
  • Sobota 18.04 Machov - festival
  • Sobota 14.03 Kopřivnice - Muzikantský bál
  • Sobota 07.03 Otice - 8. Expediční ples ( 70 léta )
  • Středa 04.02 Brno - soukromá akce
  • Středa 28.01 Brno - Stará pekárna
  • Sobota 24.01 Otice - 7. Expediční ples ( vstup pouze ve společenském )
  • Středa 14.01 Ostrava - Templ ( Stodolní )
  • Sobota 10.01 Komárov - Obecní ples

2008

  • foto Sobota 27.12 Opava - klub 13
  • Sobota 06.12 Valašské Meziřičí - hospůdka Přístav
  • foto Pátek 31.10 Kofola - Krnov, host ASPM
  • Sobota 04.10 Kopřivnice - KD - recesní večer
  • foto Čtvrtek 25.09 Zlín - Zelenačová Šopa
  • Sobota 09.08 Frenštát pod Radhoštěm - FÓRum 2008 festival
  • Pátek 20.06 Opava - Sadrak, Evropský svátek hudby
  • Sobota 14.06 Machov - Kukulda
  • Čtvrtek 29.05 Opava - Horní nám. akce Charita - 17 00 hodin
  • Pátek 23.05 Havířov - klub Mučírna
  • Sobota 10.05 Hradec nad Moravicí - soukromá akce
  • foto Sobota 26.04 Police nad Metují - KD
  • Sobota 15.03 Kopřivnice - Muzikantský bál
  • Úterý 11.03 Opava - Velikonoční jarmark - 16 30 hod.
  • foto Sobota 08.03 Otice - 6. Expediční ples
  • Čtvrtek 28.02 Praha - Cimrfest - Vagón
  • Sobota 12.01 Komárov - Obecní ples

2007

  • Čtvrtek 20.12 Opava - vánoční jarmark - 17 30 hod.
  • Sobota 01.12 Opava - Mrkev
  • Sobota 24.11 KD - Vršovice ( Folimanka blues, BORIS )
  • Úterý 13.11 Zlín - Zelenáčova šopa
  • Pondělí 08.10 Brno - Stará pekárna
  • Sobota 29.09 Machov - Kukulda
  • Pondělí 24.09 Bezručova Opava - Dolní nám. - 16 00 hodin
  • Sobota 15.09 Holčovice - zájezdní hostinec
  • Pátek 14.09 Brno - Vinobraní
  • foto Sobota 18.08 Folkové léto - Hradec nad Moravicí
  • foto Sobota 11.08 Police nad Metují - soukromá akce
  • Sobota 04.08 Chvalikovice - Ples UGANDA
  • Sobota 21.07 Valašské Meziřičí - soukromá akce
  • foto Sobota 07.07 Holčovice - festival (10 let po povodni )
  • Pátek 22.06 Ratiboř (PL)
  • foto Pátek 25.05 Krnov - Kofola ( FO3, Fussio trio )
  • foto Sobota 19.05 Police nad Metují - MUSIC HALL ZDĚŘINA
  • Sobota 28.04 Opava - Café Evžen , host - Dilemma (SK)
  • Pátek 27.04 Ostrava - Sušaráda
  • Sobota 31.03 Brezno (SK) - Bombura
  • foto Pátek 30.03 Košice (SK) - IC Culture Train
  • Neděle 25.03 Opava - velikonoční jarmark - 15:00
  • Sobota 17.03 Kopřivnice - Muzikantský bál
  • Sobota 03.03 Expediční ples - Otice KD
  • foto Středa 28.02 Ostrava - Boomerang
  • Sobota 27.01 Rožnov pod Radhoštěm (soukromá akce)

2006

  • Pondělí 11.12 Opava - vánoční trhy - 16:00
  • foto Sobota 02.12 Opava - Mrkev ( host - 4dohody )
  • Pátek 03.11 Odry - Village Sound s kapelou Kofe-in
  • foto Úterý 31.10 Zlín - Zelenáčova šopa
  • Středa 04.10 Brno - Stará Pekárna - Křest CD "V polojasnu"
  • Pátek 15.09 Kopřivnice
  • foto Úterý 12.09 Olomouc - Vinobraní - 16:00
  • Čtvrtek 07.09 Havířov - Jazzová kavárna
  • foto Sobota 02.09 Opava (Slavkov) - Areál chovatelů - křest CD
  • Sobota 26.08 Hradec nad Moravicí - Belaria (soukromá akce)
  • Sobota 22.07 Otice - DK (soukromá akce)
  • Sobota 15.07 Žampach (Ústí n. Orlicí) - Ústav soc. péče
  • foto Pátek 07.07 Valašské klobouky - Náměstí
  • Neděle 02.07 Polsko - Katovice - festival
  • foto Sobota 01.07 Polsko - Katovice - festival
  • Sobota 17.06 Ostrava - Hudební bazar - Venkov
  • Sobota 20.05 Ostrava - Parník
  • foto Úterý 09.05 Zlín - Zelenáčova šopa
  • Úterý 11.04 Opava - Dolní nám. - 15:30
  • Čtvrtek 23.03 Otice - Expediční zábava
  • Sobota 18.03 Ostrava - U piráta - Stodolní ul.
  • foto Sobota 11.03 Otice - Expediční ples
  • Pátek 24.02 Kopřivnice - Muzikantský bál
  • Pátek 10.02 Krnov - Kofola
  • Sobota 04.02 Olomouc - U klub
  • Pátek 03.02 Valašské Meziříčí - Hospůdka Přístav (Vrbenská)

2005

  • Čtvrtek 22.12 Ostrava - Chlív
  • Sobota 03.12 Opava - Mrkev
  • Čtvrtek 03.11 Ostrava - Boomerang - Setkání kytaristů
  • Úterý 11.10 PL - Ratiboř
  • Pátek 07.10 Odry - Village sound
  • Sobota 03.09 Příbor
  • Čtvrtek 21.07 PL - Ratiboř
  • Sobota 16.07 Těrlická přehrada - Hospoda Na pacalůvce
  • Sobota 02.07 PL - Ratiboř - Best Fest
  • Úterý 21.06 Kopřivnice - Evropský svátek hudby
  • foto Pátek 17.06 Opava - Horní nám. (u koule) - festival polské hudby
  • foto Středa 01.06 Opava - Mendlovo gymnázium - Rock for children
  • foto Sobota 07.05 Ostrava - Lennon
  • Neděle 01.05 PL - Ratiboř - Festival
  • foto Úterý 26.04 Brno - Pekárna
  • foto Sobota 09.04 Opava - Café Evžen - předprodej v Café Evžen
  • Neděle 27.03 Vraclávek u Krnova - Velikonoční myslivecká zábava
  • Sobota 19.03 Otice - Expediční ples
  • Sobota 12.03 Kopřivnice - Muzikantský bál L.P.S.
  • Čtvrtek 03.03 Olomouc - U klub
  • Středa 16.02 PL - Ratiboř

2004

  • Sobota 18.12 Bruntál - Afrika Pub
  • foto Sobota 04.12 Opava - Mrkev
  • Neděle 28.11 Ostrava - Boomerang - finále soutěže "Setkání kytaristů"
  • Neděle 14.11 Ostrava - Boomerang
  • Čtvrtek 21.10 Ostrava - Klub Lennon
  • foto Sobota 02.10 Hradec Králové - Budwar bar
  • Pátek 01.10 Machov - Kukulda
  • Úterý 28.09 Ostrava - Boomerang - BoomCup
  • Pondělí 27.09 Krnov - Kofola
  • Sobota 04.09 Odry - Spálov - festival "Against the wall"
  • Pátek 20.08 Kylešovice - areál U chovatelů
  • Sobota 24.07 Machov - Kukulda fest
  • Pátek 25.06 Otice - Expediční zábava
  • Sobota 19.06 Veselí (u Oder) - festival
  • Sobota 12.06 České Budějovice - Velbloud
  • Pátek 11.06 Jindřichův Hradec - Mlýn
  • Pátek 28.05 Ostrava Přívoz - Lidová konzervatoř
  • Sobota 08.05 Opava - Classic No.5
  • foto Sobota 24.04 Krnov - Kofola - Jazz Festival
  • Pátek 23.04 Brno - Stará pekárna
  • Sobota 27.03 Odry - Willage Sound
  • Sobota 13.03 Otice - Kulturní dům - Expediční ples
  • Pátek 20.02 Zábřeh
  • Středa 11.02 Ostrava - Boomerang
  • Sobota 31.01 Potštejn - Slávie
  • Pátek 30.01 Machov - Kukulda
  • Pátek 09.01 Kopřivnice - Nora

2003

  • Neděle 21.12 Opava - Mrkev
  • foto Neděle 07.12 Frýdek Místek - Stolárna
  • Středa 19.11 Praha - Lucerna music bar
  • Pátek 07.11 Krnov - Kofola
  • Sobota 01.11 Otice - Kulturní dům “Křest CD” + Folimanka Blues (Praha)
  • Pondělí 20.10 Olomouc - Garch
  • Úterý 30.09 Praha (rádio)
  • Sobota 20.09 Havířov - Renta
  • Sobota 06.09 Spálov - festival
  • foto Pátek 05.09 Kylešovice - U chovatelů "Unplugged"
  • Sobota 30.08 Bruntál - Afrika
  • Pátek 29.08 Hradec n. Mor. - Na zámku
  • foto Pátek 22.08 Děhylov - Tenisák (J. Nohavica, M. Woodman)
  • foto Pátek 25.07 Machov - Rock Machov
  • Sobota 14.06 Havířov - festival Inkubátor
  • foto Sobota 14.06 Opava - "Na ptačáku"
  • Sobota 07.06 Otice - Expediční zábava
  • Sobota 31.05 Králíky - Střelnice
  • Neděle 25.05 Opava - MČR voleyball
  • Pátek 16.05 Ostrava - Altán
  • Sobota 03.05 Ostrava - Hobit
  • Pátek 25.04 Opava - Majáles
  • Sobota 12.04 Opava - Hangár
  • Sobota 05.04 Krnov - Kofola club
  • Sobota 15.03 Třinec - Harenda
  • Sobota 08.03 Otice - Expediční ples
  • Čtvrtek 27.02 Havířov - Stodola
  • Pátek 21.02 Ostrava - Hudební bazar
  • Pátek 03.01 Opava - Střelnice

2002

  • Sobota 09.11 Opava - Aqualung "JAM"
  • Pátek 27.09 Krnov - Kofola club
  • Sobota 21.09 Spálov - festival
  • Sobota 14.09 Dolní Benešov - Altrock II
  • Pátek 06.09 Kylešovice - U chovalelů "Unplugged"
  • Úterý 07.05 Opava - Mrkev "Křest CD Demo 2002"
  • Sobota 06.04 Havířov - Jazz club
  • Sobota 09.03 Opava - Club Classic No.5
  • Sobota 23.02 Havířov - Jazz Club
  • Sobota 09.02 Ostrava - Hudební bazar
  • Sobota 12.01 Opava - Mrkev

2001

  • Sobota 27.10 Adolfovice - Biograf 33
  • Pátek 14.09 Opava - Jam
  • Sobota 08.09 Opava - Altrock I !!! první koncert Apaluchy !!!